Схема узла
Запчасти для плиты (духовки) Bauknecht ETI 6645 IN

Характеристики:
| Cooking zones: Front right (Diameter) | 145 mm |
| Cooking zones: Front right (Power) | 1200 W |
| Cooking zones: Rear right (Power) | 2400 W |
| Cooking zones: Rear left (Power) | 1200 W |
| Cooking zones: Front left (Diameter) | 210 mm |
| Electrical components: Hob control (Induction + Touch Control) | G6 |
| Cooking zones: Rear right (Diameter) | 210 mm |
| Потребляемая мощность: Общая подключенная нагрузка | 6000 W |
| Cooking zones: Front left (Power) | 2400 W |
| Cooking zones: Rear left (Diameter) | 145 mm |
| Electrical base data: Rated voltage | 230 V~ 50 Hz |
